Зібрано голосів

Назва проекту

СВЯТО ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ ШКІЛЬНОГО ПОДВІР’Я

ПІБ Ініціатора: кукса анна володимирівна
Статус: Підтверджено
Проект №300
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 14:05

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

Вознесенівський район, місто Запоріжжя

Адреса, назва установи/закладу, будинку

вул. Лермонтова, 21 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології Запорізької міської ради


Короткий опис проекту

Проблема на вирішення якої спрямовано проект — це покращення інфраструктури нашого міста. Шкільний двір — це місце проведення урочистих заходів, тому територія має доповнювати естетичну цілісність місцевості. Ми пропонуємо викласти тротуарну плитку у внутрішньому дворі школи. Озеленення та благоустрій території принесе користь нинішнім та майбутнім поколінням.


Опис проекту

Наша школа знаходиться в центрі міста. І шкільне подвір’я не просто місце проведення урочистих заходів — це місце, яке символізує зв’язок поколінь Запорізького краю. Тут знаходиться символ школи , символ поколінь — дика груша, свідок п’ятдесяти п’яти випусків. Рясним цвітом ця велична красуня кожної весни чарує погляд учнів, батьків, гостей та перехожих. Територія, яка її оточує, має гармонійно вписуватись у привабливий ландшафт, доповнювати естетичну цілісність інфраструктури нашого міста. Зараз, на жаль, це не так. Ми пропонуємо облаштувати шкільне подвір’я: викласти тротуарну плитку, оформити клумбу. Ремонт сприятиме естетичному, екологічному вихованню учнів та шанобливому ставленню до природи.


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Проект буде реалізовуватись на території Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології, яка знаходиться в центрі міста, в центрі Вознесенівського району. Першими, хто буде користуватися результатами реалізації даного проекту, це батьківська громадськість, учні та працівники школи. Жителі Вознесенівського району та міста зможуть насолоджуватися красою оновленої клумби та пришкільної території, культурно відпочивати на цій території. Благоустрій та озеленення пришкільної території не лише забезпечує сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять, ігор та дозвілля, а й створює привабливий, з естетичної точки зору, вигляд шкільного подвір’я. Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте шкільне подвір’я виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих. Крім того шкільне подвір'я – це також місце відпочинку та прогулянок, на кшталт міні-парку, для молодих мам з дітьми, людей похилого віку і мешканців прилеглих будинків.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Проект пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми інфраструктури міста Запоріжжя. Основна мета реалізації проекту полягає в оновленні шкільного подвір'я тротуарною плиткою та висаджуванні рослин на клумбі. Перш за все, зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі, відіграють роль своєрідного фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату, бо діють на тепловий режим, вологість і ступінь рухомості повітря, а також мають значний вплив на здоров’я школярів та мешканців мікрорайону. Шкільне подвір'я має старе, частково зіпсоване асфальтове покриття, яке потребує заміни на тротуарну плитку. Тротуарна плитка - це сучасний, екологічно-чистий матеріал, який гармонійно впишеться в дизайн оточуючої території та не загрожуватиме здоров'ю вихованців. Реалізація саме цього проекту позитивно вплине на якість проведення шкільних заходів, на яких присутні школярі, батьки, працівники школи, а також гості (цільова аудиторія проекту). Реалізуючи проект, виходимо на очікувані результати: - озеленення та благоустрій місцевості; - покращення стану атмосферного повітря; - покращення здоров’я та самопочуття громадян; - забезпечення сприятливих та безпечних умов для проведення навчальних занять, ігор, дозвілля; - виховання у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю; - усвідомлення необхідності екологічного вибору як вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності; - уміння знаходити правильні рішення у складній екологічній ситуації й оцінювати їх; - навички ефективного спілкування, участі в житті громади.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Всього: 299950.0 0.0
Оплата послуг: 154200.0 0.0
Посадковий матеріал: 4500.0 0.0
Матеріали: 141250.0 0.0

Файли