Зібрано голосів

Назва проекту

«Створення умов для патріотичного виховання учнів, підготовки юнаків району до служби у Збройних силах України та захисту Вітчизни».

ПІБ Ініціатора: ШЕНДРИК СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА
Статус: Підтверджено
Проект №298
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 14:07

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

м.Запоріжжя, Шевченківський район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Запорізький навчально-виховний комплекс «Освіта» Запорізької міської ради Запорізької області, відділення допризовної підготовки юнаків Шевченківського району. Підвальне приміщення, стрілецький тир м. Запоріжжя, 69071 вул. Пархоменка, 19

Короткий опис проекту

Стан підлоги стрілецького тиру, де проходять заняття з курсу «Захист Вітчизни» для юнаків закладів освіти району, є небезпечним для проведення тактичної, вогневої, строєвої та фізичної підготовки.
Для реалізації даного проекту необхідно зняти стару підлогу (400 кв. м.) , підготувати основу для настилу та здійснити покриття підлоги .

Опис проекту

В Шевченківському районі в 1996 році створено районний Центр допризовної підготовки, на базі якого проводяться заняття з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11 класів закладів освіти району. Головною метою діяльності підрозділу допризовної підготовки є підготовка юнаків, що проживають та навчаються в Шевченківському районі, до проходження строкової військової служби у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, формування навичок для виконання обов’язків молодшого медичного персоналу під час роботи в лікувальному закладі у дівчат.
Стрілецький тир розташовано у підвальному приміщенні, через яке проходять основні комунікації. Тому підлога прогнила і потребує заміни.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Учні 10-11 класів всіх закладів освіти Шевченківського району будуть мати можливість проходити допризовну підготовку за графіком, який затверджується на початку навчального року.
Крім того срілецький тир стане місцем проведення військово-спортивних змагань для дітей та молоді району та базою військово-патріотичного виховання

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Заміна підлоги дасть можливість використання стрілецького тиру в повній мірі для підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України та до дій в екстремальних умовах, убезпечить перебування в ньому учасників навчально-виховного процесу - учнів 10-11 класів закладів освіти Шевченківського району.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Всього за зведеним кошторисним розрахунком: 299.999 0.0
у тому числi: 0.0 0.0
будiвельнi роботи 247.696 0.0
iншi витрати 2.303 0.0
податок на додану вартiсть 50.0 0.0

Файли