Зібрано голосів

Назва проекту

Створення молодіжного хабу «FreedomHub».

ПІБ Ініціатора: ЮГРІНА АННА МИКОЛАЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №475
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 17:57

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

м. Запоріжжя, Вознесенівський район.

Адреса, назва установи/закладу, будинку

м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 58А.

Короткий опис проекту

Проект направлений на створення та організацію безпечного, креативного та відкритого простору - молодіжного хабу «FreedomHub» з метою створення умов для спілкування, проведення змістовного дозвілля, неформальної освіти та профорієнтаційної роботи, а також залучення молоді до участі у громадському житті.

Опис проекту

Проектом передбачено створення молодіжного публічного простору - хабу «FreedomHub», єдина платформа якого передбачатиме організацію умов для:
- самоорганізації активної спільноти міської молодої та проведення профорієнтаційної роботи серед молоді;
- проведення форумів, конференцій, концертів, лекцій, майстер-класів;
- розвитку культурних та соціальних проектів молоді міста;
- спільної праці активних молодіжних спільнот міста;
- самоорганізації активних громадян та гуртування їх навколо ідеї спільної праці направленої на сталий розвиток міста Запоріжжя.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Приміщення молодіжного хабу «FreedomHub» буде знаходитись в центральному районі міста Запоріжжя, за допомогою волонтерів буде організований режим роботи з 10:00 до 21:00.
Всі заходи, які проводитимуться на базі молодіжного хабу «FreedomHub» та послуги хабу будуть надаватися молоді віком від 14 до 35 років, в тому числі із числа ВПО, на безоплатній основі.
На сайті та сторінках соціальних мереж молодіжного хабу «FreedomHub» буде розміщено загальну інформацію про молодіжний хаб «FreedomHub», години роботи хабу, заплановані заходи та результати діяльності.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Вважається, що молодь в наш час інформаційних технологій переважно спілкується в соціальних мережах, а для відпочинку вони ходять в кафе чи нічні клуби, і більше молодь нічого не цікавить. Ні, це не так! З досвіду громадської молодіжної роботи, проведення фестивалів, інших культурних заходів ми знаємо, що в Запоріжжі багато культурної активної інтелектуальної молоді, молоді, яка прагне до змін життя молоді міста на краще.
В наш час розвитку громадянського суспільства і активізації роботи молоді виявилось, що в місті катастрофічно не вистачає комфортного європейського місця для зустрічі і культурного відпочинку молодих людей. Для реалізації спільних проектів молодь змушена обирати місцем зустрічі університети чи офіси громадських організацій, це і обмежений час, і нетворча атмосфера, і плата за оренду приміщень. Проте навіть в таких умовах молодь здатна творити.
Створення комунікативного майданчику на базі молодіжного хабу «FreedomHub» в рази підвищить активність молоді міста, оскільки їм не потрібно буде думати, де зібратись і в який час – двері «FreedomHub» завжди відчинені.
Також проблемою є відсутність можливості задовольнити попит молоді на додаткові аспекти навчання: профорієнтацію, фінансову грамотність і створення бізнесу, медіаграмотність, ораторське мистецтво, психологічний розвиток особистості. Перелічені фактори свідчать про неналежне забезпечення процесів всебічного розвитку молоді, відсутність місця для інтелектуальних обговорень і заходів, слабкий процес інтеграції молоді з ВПО у середовище громади.
Таким чином, головна проблема полягає в тому, що на території міста існує протиріччя між необхідністю забезпечення процесів всебічного розвитку молоді та відсутністю місця з сучасним обладнанням і матеріально-технічною базою для такого розвитку.
Внаслідок відкриття молодіжного хабу «FreedomHub» в м. Запоріжжя буде створено альтернативний, вільний простір для культурного і інтелектуального розвитку молоді. «FreedomHub» пропонує активній і ініціативній молоді безкоштовно проводити культурно-освітні заходи, спілкуватись один з одним, проводити зустрічі, відвідувати різноманітні семінари, тренінги, організовувати виставки і просто відпочивати, що надасть змогу збільшити кількість якісних молодіжних проектів та залучити молодь до вирішення проблем міста.

Бенефіціари проекту:
1. Мешканці територіальної громади м. Запоріжжя (віком від 14 до 35 років всіх гендерних категорій, в тому числі ВПО).
2. Неурядові громадські організації, які створені для захисту прав та інтересів молоді.
3. Органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства і заклади та їхні структурні підрозділи.

Метою проекту є створення молодіжного хабу «FreedomHub» для організації всебічного розвитку і проведення змістовного дозвілля молоді міста.

Завдання проекту:
1) Створення публічного простору для самоорганізації міської молодої активної спільноти та проведення профорієнтаційної роботи серед молоді;
2) Створення умов для організації та проведення семінарів, тренінгів, воркшопів, практикумів та лекції на теми актуальні для молоді міста;
3) Створення публічного майданчику для відкритого соціального діалогу шляхом проведення обговорення міських проблем та потреб з молоддю;
4) Облаштування мультифункціонального майданчику: вдень - відкритої платформи для спілкування, генерації нових ідей, а ввечері - публічного простору з лекціями, вечірками, переглядом фільмів;
5) Підвищення рівня соціально-психологічного задоволення молоді життям у громаді.

Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання:
1) молодь з партнерських громадських організацій.
2) молодь з інших громад Запорізької області ( на спільних масових заходах).

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Меблі 128500.0 0.0
Технічне приладдя 132500.0 0.0
Створення інтернет платформи 0.0 10500.0
Друкована продукція 0.0 4500.0

Файли