Зібрано голосів

Назва проекту

Шкільне подвір’я – територія радості.

ПІБ Ініціатора: РОМАНОВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №491
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:19

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

місто Запоріжжя Шевченківський район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Запорізької міської ради Запорізької області, вулиця Волзька, буд.30.

Короткий опис проекту

Проблема, на вирішення якої спрямовано проект — це покращення інфраструктури нашого міста. Шкільний двір — це місце через яке діти кожного дня ідуть до школи, місце проведення заходів, відпочинку та прогулянок. Ми пропонуємо змінити старе пошкоджене асфальтове покриття перед школою замінити на тротуарну плитку .

Опис проекту

Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте шкільне подвір’я виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих.Основна мета реалізації проекту полягає в оновленні шкільного подвір'я тротуарною плиткою.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Проект буде реалізовуватись на території Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 яка знаходиться в Шевченківському районі. Першими, хто буде користуватися результатами реалізації даного проекту, це батьківська громадськість, учні та працівники школи. Жителі Шевченківського району та міста зможуть насолоджуватися красою пришкільної території, культурно відпочивати на цій території. Благоустрій шкільної території не лише забезпечує сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять, ігор та дозвілля, а й створює привабливий, з естетичної точки зору, вигляд шкільного подвір’я.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Проект пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми інфраструктури міста Запоріжжя. Основна мета реалізації проекту полягає в оновленні шкільного подвір'я тротуарною плиткою. Шкільне подвір'я має старе, частково зіпсоване асфальтове покриття, яке потребує заміни на тротуарну плитку. Тротуарна плитка - це сучасний, екологічно-чистий матеріал, який гармонійно впишеться в дизайн оточуючої території та не загрожуватиме здоров'ю школярів. Реалізація саме цього проекту позитивно вплине на якість проведення шкільних заходів, на яких присутні школярі, батьки, працівники школи, а також місцева громадськість.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
1.Плити тротуарні «Кирпичик» 102066.0 0.0
2.Поребрики БР 8960.0 0.0
3.Камені бетонні бортові 8614.0 0.0
4.Оплата роботи та всіх послуг 180353.0 0.0
Всього: 299993.0 0.0

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: