Зібрано голосів

Назва проекту

"Ремонт прибудинкових доріг (покриття асфальтом), вимощення будинку (покриття з асфальту) та обладнання місць для паркування авто (покриття асфальтом)"

ПІБ Ініціатора: Ткаченко Сергій Миколайович
Статус: Підтверджено
Проект №587
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:51

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

Запорожье

Адреса, назва установи/закладу, будинку

ОСББ «ХОРТИЦЬКЕ ШОСЕ 20» (69123, м.Запоріжжя, вул. Хортицьке шосе 20, під’їзди №5 і №6)


Короткий опис проекту

Ремонт прибудинкових доріг, вимощення будинку та обладнання місць для паркування авто зумовлено необхідністю забезпечення подальшої нормальної експлуатації прибудинкової території для жителів ОСББ «ХОРТИЦЬКЕ ШОСЕ 20». Обладнання місць для паркування призведе до беспечного руху авто, висвободить вільний простір для обслуговуючого транстпорту, а також спеціального транспорту для надзвичайних ситуацій.


Опис проекту

Ремонт прибудинкових доріг, вимощення будинку та обладнання місць для паркування авто зумовлено необхідністю забезпечення подальшої нормальної експлуатації прибудинкової території для жителів ОСББ «ХОРТИЦЬКЕ ШОСЕ 20». Обладнання місць для паркування призведе до беспечного руху авто, висвободить вільний простір для обслуговуючого транстпорту, а також спеціального транспорту для надзвичайних ситуацій. Функції вимощення Грунтуючись на СНиП, можна виділити дві функції вимощення. Перша виконує захисну функцію, тобто захищає фундамент будівель або його елементів від грунту. Протягом року регулярно відбувається вбирання, розморожування і заморожування грунту, що може позначитися на фундаменті будівлі не кращим чином. Друга функція вимощення — створення зручного проходу вздовж будівель. У міських умовах вимощення виконують функцію тротуарів, і в цьому випадку першорядним є рівність отмостков, яка забезпечить комфортне переміщення по ним. Перша функція, звичайно, набагато важливіше. Адже створюючи вимощення біля будівлі, необхідно робити її максимально якісно, щоб термін її експлуатації був близький до терміну експлуатації самої будівлі.


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Для усіх мешканців м.Запоріжжя.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Для задоволення потреб усіх мешканців м.Запоріжя.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Ремонт прибудинкових доріг (покриття з асфальту з підставою) 180000.0 0.0
Ремонт вимощення будинку (покриття з асфальту з підставою 100000.0 0.0
Обладнання місць для паркування (покриття з асфальту з підставою) 20000.0 0.0
Сума 300000.0 0.0

Галерея зображень

  • Thumb 6037ea769457af7e40be281dd201874d

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: