Зібрано голосів

Назва проекту

Придбання сценічних костюмів для хора ветеранів "Осіннє золото"

ПІБ Ініціатора: ЗАКАРЛЮКА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №555
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:39

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

м. Запоріжжя, Хортицький район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Комунальний заклад «Палац культури «Хортицький» 69097, Україна , м. Запоріжжя, проспект Інженера Преображенського, 15 Тел.: (061) 707– 94 – 70 2310100000:06:015:----


Короткий опис проекту

Реалізація проекту спрямована на придбання сценічних костюмів для хору ветеранів «Осіннє золото». Цей самобутній колектив є единою окрасою Хортицького району, який приймає активну участь у різник конкурсах та фестивалях, дає концерти не тільки для мешканців району, але й усього міста. За час існування колективу, їхні костюми зовсім зносилися, вишивки на сорочках майже не видно, тканина на спідницях розповзається, взуття зносилося. Тому, щоб колектив і надалі усіх радував не тільки своїм співом, але й естетичним виглядом, йому вкрай необхідно придбати нові костюми.


Опис проекту

На базі палацу культури «Хортицький» займається єдиний колектив ветеранів «Осіннє золото», в цьому колективі люди старшого віку проявляють себе не тільки творчо, але й велику кількість часу проводять в соціумі, спілкуючись зі своїми однолітками, забувши про свої сімейні проблеми і погане самопочуття. Але з роками існування колективу їх костюми прийшли в непридатність, втративши той зовнішній вигляд, який вони мали, тканину зносилася, нитки на вишивці втратили яскравий колір, і вже мають потребу в заміні сценічних костюмів повністю. Цей проект необхідний для всіх учасників колективу і самого палацу, адже з часом в хор ветеранів необхідно запрошувати нових учасників, розширювати їх уже не малий репертуар українських пісень. Мета проекту - нові концертні костюми сприятимуть просуванню і розвитку колективу, через участь в більш значних і серйозних заходах і фестивалях, наприклад, «Сорочинський ярмарок», де колектив представлятиме весь Запорізький край. Такий внесок в розвиток репертуару і концертної програми хору дозволить збільшити кількість виступів по школам району та популяризувати культуру української пісні. Завдання проекту: - розробка ескізів народних костюмів - пошив сценічних костюмів - організація заходів за участю хору


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Інформація про процес реалізації і завершення проекту, а також про відкриття заходу за участю колективу буде постійно оприлюднюватися палацом культури. У подальших планах також постійне інформування суспільства про проведення урочистого відкриття майданчика і майбутні концертні програми через: - соціальні мережі (офіційну сторінку закладу на facebook) - поширення листівок; - розміщення афіш біля території Палацу культури.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Основними вигодоотримувачами проекту виступає хор ветеранів «Осіннє золото», який вже довгі роки займається на базі ПК «Хортицький», є активним учасником всіх заходів палацу, виступає на загальноміських майданчиках і бере участь у виїзних фестивалях і концертах. Даний колектив відчуває дефіцит в костюмах, які дозволили б їм проявити себе на заходах і конкурсах всеукраїнського рівня, з гідністю представляючи свій край. Таким же вигодоотримувачем виступає і палац культури «Хортицький», який матиме можливість залучати до занять в колективі літніх людей всього Хортицького району міста і майбутнім заходам. Люди поважного віку Хортицького району, які зможуть побачити перспективу участі в колективі і приєднаються, таким чином, міняючи своє дозвілля і постійно перебуваючи в оточенні однодумців і творчих людей.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Костюм український, жіночий (сорочка, горжетка, спідниця, нижня спідниця, фартух, очіпок, хустина з бахромою) 0.0
Костюм український, чоловічий (сорочка, шаровари, кушак, жупан козацький, козацька шапка з китицями) 0.0
Чоботи жіночі 0.0
Чоботи чоловічі 0.0

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: