Зібрано голосів

Назва проекту

"Придбання спортивно-ігрового інвентаря для дитячої кімнати "Нескучайка"

ПІБ Ініціатора: Газієва Оксана Сергіївна
Статус: Підтверджено
Проект №437
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 17:52

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

м. Запоріжжя, Хортицький район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Комунальний заклад "Палац культури "Хортицький"
69097, Україна, м. Зпоріжжя, проспект Інженера Преображенського, 15
тел. (061) 283-77-20

Короткий опис проекту

На протязі трьох років на базі ПК «Хортицький» успішно працює кімната «Нескучайка», в якій займаються школярі та підлітки Хортицького району в літній період. За ці роки по можливості палац культури придбав необхідні меблі і апаратуру в дитячу кімнату. Працівники палацу культури спільно з батьками дітей, що займаються в творчих колективах ПК, допомогли в обладнанні кімнати іграшками, дитячою літературою, тощо. Але, нажаль, цього не вистачає. Дитяча кімната завжди потребує оновлення канцтоварів для заняття і майстер – классів, спортивно-ігрового реквізиту для проведення розважально-ігрових програм та спортивних естафет.

Опис проекту

На базі ПК «Хортицький» займаються 12 творчих колективів, в яких вихованцями є понад 350 дітей. Нажаль, не всі батьки дітей мають змогу організувати літній відпочинок, тому Палац культури гостинно запрошує своїх вихованців і всіх щколярів району в дитячу кімнату «Нескучайка», де творчі працівники ПК «Хортицький» проводять різноманітні заняття, майстер-класи, конкурси, вікторини, розважально-ігрові програми, з залученням хореографів, керівників театральної студії, переможців фестивалів. Саме тому, колектив ПК «Хортицький» бере участь в громадському проекті з надією на допомогу в придбанні необхідного реквізиту для проведення повноцінних, цікавих занять зі школярами Хортицького району в літній період.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Реалізація проекту спрямована на надання послуг найбільш соціально - незахищеним верствам населення. А саме, тим школярам і підліткам, батьки яких не мають матеріальної змоги відправляти відпочивати дітей в літні табори, сім’ям переселенців із зони АТО, багатодітним сім’ям.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Метою проекту є створення комфортної обладнаної зони для активного і цікавого відпочинку, пропаганди здорового способу життя для школірів і підлітків Хортицького району, вихованців творчих колективів, їх батьків, дітей із соціально - незахищених сімей, щодо зайнятості дітей в літній канікулярний період.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Канцелярія 3535.0 0.0
Спортивно-ігровий реквізит 17550.0 0.0
Настольні ігри 3700.0 0.0

Файли