Зібрано голосів

Назва проекту

Екологія душі та тіла

ПІБ Ініціатора: МЕДВЕДЬОВА ОЛЬГА СЕРГІЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №541
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:35

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

м. Запоріжжя, Вознесенівський район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

вул. Північне шосе, 37, м. Запоріжжя, 69006, Запорізька загальноосвітня вечірня школа ІІ-ІІІ ступенів № 31 Запорізької міської ради Запорізької області


Короткий опис проекту

Реалізація проекту передбачає побудову екологічного майданчику, головна мета якого спрямована для створення комфортної зони відпочинку та заняття спортом для робітничої молоді, яка навчається в ЗЗВШ № 31, серед яких є учасники АТО та вимушені переселенці, та жителів територіальної громади.


Опис проекту

Будівництво багатофункціональної зони відпочинку, а отже, створення умов для повноцінного фізичного, розумового, пізнавального, творчого, естетичного розвитку робітничої молоді та її безпечного дозвілля на свіжому повітрі, що сприятиме вихованню здорового покоління, з ландшафтним дизайном, вільним wi-fi та спортивним майданчиком для занять різними видами спорту.


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Якщо проект буде реалізовано, то дана територія може стати спільним місцем користування для робітничої молоді та дітей, з особливими освітніми потребами. Невеличкий парк з локаціями для розвитку творчості та фізичного розвитку, інтелектуального дозвілля, естетичного насолодження та екологічної безпечності – реалізація потреб дітей на основі запитів особистості. Зона відпочинку стане багатолюдним, безпечним місцем для культурного дозвілля та здорового способу життя: - розбиття клумб, висаджування дерев та кущів, засівання території газонною травою; - встановлення тенісного столу, турніку, облаштування доріжок для катання на скейті; - благоустрій локацій відпочинку, будівництво альтанки з лавками та wi-fi, встановлення різнокольорових урн для сміття; - оформлення зеленої зони згідно сучасних вимог до ландшафтного дизайну; - встановлення освітлення. Кінцева мета – це виховання у населення району активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя та дбайливе ставлення до території


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Проект «Екологія душі та тіла» пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми інфраструктури міста Запоріжжя. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров’я дітей, виникає гостра потреба у створенні умов для екологічної захищеності, інтелектуального та фізичного розвитку підростаючого покоління. Зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі, відіграють роль своєрідного фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату, бо діють на тепловий режим, вологість і ступінь рухомості повітря, а також мають значний вплив на здоров’я школярів та мешканців мікрорайону. Екологічна зона сприятиме збільшенню рухової активності, створить умови для позитивних змін в стані здоров'я дітей, підвищить інтерес до фізичної культури. Діти отримають можливість займатись в спеціально обладнаному, безпечному місці. Спортивна локація надасть можливість займатися спортом, зона wi-fi дозволить займатись інформаційно-комунікативними технологіями. Крім того ця зона – це локація для проведення культурно масових заходів. Реалізація проекту дасть можливість організувати дозвілля населення територіальної громади; вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді; підвищити рівень фізичної та загальної культури населення; формувати фізичне, соціальне та духовне здоров’я молоді. Виходимо на очікувані результати: - озеленення та благоустрій місцевості; - покращення стану атмосферного повітря; - покращення здоров’я та самопочуття жителів міста; - забезпечення сприятливих та безпечних умов для заняття спорту, проведення змістовного дозвілля; - виховання в молодого покоління почуття прекрасного, любові до природи і рідного краю; - усвідомлення необхідності вибору здорового способу життя як вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності; - формування навичок ефективного спілкування та участі в житті громади.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Озеленення прилеглої зони (посадка газонної трави, туї, оформлення клумб)) 136361.58 0.0
Спортивний куточок (тенісний стіл, спортивні снаряди) 13450.0 0.0
Облаштування локацій відпочинку (міні-басейн, декоративна доріжка, лавки дворові) 16880.0 0.0
Всього 166691.58 0.0

Файли

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: