Зібрано голосів

Назва проекту

Маленьким ніжкам - комфортні доріжки

ПІБ Ініціатора: БОБКОВА ЛЮДМИЛА ЕДВАРДІВНА
Статус: Підтверджено
Проект №326
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 14:48

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

м. Запоріжжя, Шевченківський район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

69014, м.Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, буд.27а
Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) "Надія" Запорізької міської ради Запорізької області

Короткий опис проекту

Реалізація проекту передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Опис проекту

До нашого консультативного центру практичной психологічної підтримки дитинства "Шанс" на базі ЦРД "Надія" звертаються зі всього Шевченківського району батьки, або особи які їх замінюють з дітьми віком від 2 місяців до 6(7) років для надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги та проведення корекційних і розвивальних занять з дітьми раннього віку та з малюками, які мають вади розвитку. Існуюче асфальтове покриття дуже пошкоджено, що ускладнює пересування дітей у візочках та на дитячих велосипедах. Реалізація проекту передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

До нашого консультативного центру практичной психологічної підтримки дитинства "Шанс" на базі ЦРД "Надія" звертаються зі всього Шевченківського району батьки, або особи які їх замінюють з дітьми віком від 2 місяців до 6(7) років для надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги та проведення корекційних і розвивальних занять з дітьми раннього віку та з дітьми, які мають вади розвитку. Серед відвідувачів є діти учасників АТО та діти вимушених внутрішніх переселенців.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

До нас за психологічними послугами звертаються батьки з дітьми із всього Шевченківського району та навіть міста. Кожного дня на розвивальні заняття з дітьми раннього віку приходять понад 60 родин. Майже всі привозять дітей у візочках. У зв’язку з тим, що асфальтове покриття дуже пошкоджено, то пересування візочків ускладнено наявністю великої кількості ям, особливо після дощу - скрізь великі калюжі. Щоб малюкам було цікаво гратись на вулиці, ми намалювали різні ігри-лабіринти на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру, але у зв’язку з тим, що асфальтове покриття пошкоджено - діти часто падають. Реалізація проекту допоможе покращити умови до пересування дітей у візочках та на велосипедиках, зменшити ризик травматизму і надасть можливість урізноманітнити ігри дітей на свіжому повітрі.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Бордюр 10000.0 0.0
Плитка тротуарна кольорова 120000.0 0.0
Підготовчі роботи (демонтаж старого покриття) 10000.0 0.0
Робота по кладці плитки та бордюру 117500.0 0.0
Цемент, пісок, транспортні витрати 35500.0 0.0

Файли