Зібрано голосів

Назва проекту

Комфортний шлях до Надії

ПІБ Ініціатора: Кіченко Ірина Володимирівна
Статус: Підтверджено
Проект №504
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:28

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

місто Запоріжжя, Шевченківський район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

69014, м. Запоріжжя вул.. Карпенка-Карого буд. 27 А, дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) «Надія» Запорізької міської ради Запорізької області

Короткий опис проекту

завершення реконструкції пішохідних доріжок, що передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Опис проекту

Орієнтовна загальна вартість проекту – 300 000 грн.
Реалізацією проекту передбачено остаточну реконструкцію пішохідних тротуарних шляхів спрямованих до консультативного центру практичної психологічної підтримки дитинства «Шанс», організованого на базі ЦРД «Надія», який обслуговує мешканців Шевченківського району, серед яких є діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю.
Реалізація проекту передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Даний проект має підтримку понад 200 осіб та не суперечить діючому законодавству. Передбачений плановий строк реалізації проекту не перевищує 12 місяців. Проект в означений термін може бути завершеним та його результат – придатним для використання.
Реалізований проект забезпечить безпечний шлях до консультативного центру практичної психологічної підтримки дитинства "Шанс" на базі ЦРД "Надія" в який звертаються відвідувачі зі всього Шевченківського району, це батьки, або особи які їх замінюють, з дітьми віком від 2 місяців до 6(7) років для надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги та проведення корекційних і розвивальних занять з дітьми раннього віку та з малюками, які мають вади розвитку. Серед відвідувачів є діти учасників АТО та діти вимушених внутрішніх переселенців. Реконструйовані пішохідні доріжки забезпечать безперешкодний та безпечний доступ громадян мікрорайону для надання соціально-психологічної допомоги за запитом.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

тротуарні пішохідні доріжки були понівечені під час буревіїв впалими деревами та при спилу аварійних дерев, тож реконструкція доріжок забезпечить безпечний шлях для відвідувачів консультативного центру, знизить ризики травмування, адже за психологічними послугами звертаються батьки з дітьми із всього Шевченківського району та навіть міста. Кожного дня на розвивальні заняття з дітьми раннього віку приходять понад 60 родин. Майже всі привозять дітей у візочках. У зв’язку з тим, що асфальтове покриття дуже пошкоджено, пересування візочків ускладнено наявністю великої кількості ям. Реалізація проекту дозволить покращити умови для пересування дітей у візочках та на велосипедиках, зменшити ризик травмування при пересуванні шляхами дітей з інвалідністю.
Відремонтовані шляхи не потребуватимуть щорічних затрат на утримання та поточний ямковий ремонт.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Цемент, пісок, транспортні витрати 35500.0 0.0
Робота по кладці плитки та бордюру 117500.0 0.0
Бордюр 10000.0 0.0
Плитка тротуарна кольорова 127000.0 0.0
Підготовчі роботи (демонтаж старого покриття) 10000.0 0.0

Файли

Галерея зображень

  • Thumb cef3c64dbe5a1539361595b35217d68f
  • Thumb 85cfa931e8efb79c6a93a1caa01b73a0
  • Thumb 10bbfca85399163adced7750c4c395df

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: