Зібрано голосів

Назва проекту

Хто спортом займається, той сили набирається

ПІБ Ініціатора: ПАТРУШЕВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №215
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 13:58

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

Бородінський мікрорайон м. Запоріжжя

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Запорізький колегіум «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області
69121, м.Запоріжжя, вул.. Професора Толока, 29
кадастровий номер земельної ділянки: 2310100000 : 04 : 029 : 0151

Короткий опис проекту

Безпечний волейбольний спортивний майданчик із наливним гумовим покриттям на пришкільній території Запорізького колегіуму "Елінт"

Опис проекту

Мета: облаштування пришкільної територію колегіуму: безпечний волейбольний спортивний майданчик із наливним гумовим покриттям.

Завдання: облаштування зон для активного відпочинку колегіантів та мешканців Дніпровського району, прищеплення любові підростаючого покоління до спорту; запобігання травматизму дітей; проведення районних, міських змагань з волейболу, малюкболу, великого тенісу серед шкільних команд; організація позаурочних гуртків, секцій.

Термін реалізації: липень 2017 р. - травень 2018р.

Графік реалізації проекту
І етап (липень) – Анкетування батьків, учнів та жителів Бородінського мікрорайону, вивчення запитів, складання концепції проекту.
ІІ етап (серпень) – Отримання коштів, придбання матеріалів.
ІІІ етап (вересень-квітень) – Виконання робіт з накладання наливного гумового покриття.
ІV етап (травень) – Урочисте відкриття волейбольного майданчика.
V етап (травень) – Міські змагання з волейболу.

Кількісні показники реалізації проекту (за результатами анкетування):
• на 26% зниження кількості травм під час уроків фізкультури;
• 87% учнів колегіуму вказали, що в них підвищилося бажання відвідувати уроки фізкультури;
• 19% учнів колегіуму зазначили, що будуть займатися спортом у позаурочний час на новому майданчику;
• 23,9% жителів Бородінського мікрорайону відповіли, що будуть систематично займатися фізичною культурою і спортом на території колегіуму.

Результати: реалізація проекту сприяє зміні ставлення запорожців до власного здоров'я, виведенню непрофесійного спорту на якісно новий рівень, формування особистості учня засобами фізичної культури.

Учасники та аудиторія проекту: цільова аудиторія проекту – підлітки 11-25 років: учні та випускники колегіуму й інших шкіл Бородінського мікрорайону. На обладнаному майданчику будуть проводитися спортивні секції в позанавчальний час: 27 хлопців та 14 дівчат з волейболу ДЮСШ «Орбіта», 23 хлопців та 17 дівчат з баскетболу ДЮСШ № 12, 29 хлопців з гандболу ДЮСШ №3. Баскетбольним майданчиком виявили бажання користуватися 62% опитаних чоловіків та 24% - жінок, які проживають на території мікрорайону.

Медіа покриття та охоплення аудиторії: інформація щодо реалізації проекту буде висвітлюватися на сайтах колегіуму та ТВО Дніпровського району; веб-ресурсах спортивних установ, секції яких працюють на базі школи; у соціальних мережах та місцевому телеканалі «Запоріжжя».
* Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації. (примітка: інформація щодо доступності може стосуватися, наприклад, годин роботи об’єкту, можливої плати за користування, категорії мешканців, які зможуть і які не зможуть користуватись результатами реалізації даного проекту):

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Безпечний волейбольний майданчик із наливним гумовим покриттям – сучасна зона для активного відпочинку колегіантів та мешканців Дніпровського району.
Спортивний майданчик не має огорожі, тому доступний для мешканців громади цілодобово, за виключенням використання території під час уроків фізичної культури учнів колегіуму.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Здоров’я нації визначається насамперед станом здоров’я її дітей, але, на жаль, показники захворюваності української молоді з кожним роком зростають. Найголовнішим завданням навчальних закладів – збереження і підвищення рівня фізичного та духовного здоров'я учнів, уряду – забезпечення комфортних умов для його реалізації: облаштування зон для активного відпочинку.
Проект сприяє вирішенню глобальних проблем суспільства: виведення непрофесійного спорту на якісно новий рівень, формування особистості учня засобами фізичної культури.
Проект сприяє вирішенню ряду проблем м. Запоріжжя: пропаганда здорового способу життя серед жителів Бородінського мікрорайону, проведення спортивних свят і змагань для дорослих, надання часу для безкоштовних тренувань.
Проект сприяє вирішенню ряду проблем колегіуму: проведення більш якісних і цікавих уроків фізкультури, змагань районного та міського масштабу, організація активного дозвілля учнів.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Придбання наливного гумового покриття 207064.0 0.0
Оплата праці 72000.0 0.0
Транспортні витрати на доставку наливного гумового покриття 10000.0 0.0

Файли