Зібрано голосів

Назва проекту

Дитячий майданчик - "Дитячий світ"

ПІБ Ініціатора: ОРЄШКО ОЛЕСЯ СЕРГІЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №301
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 14:12

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

м.Запоріжжя, Хортицкий жітловий масив

Адреса, назва установи/закладу, будинку

м.Запоріжжя, вул. Новгородська,9 (між будинками по вул. Новгородській 7 та 9а)


Короткий опис проекту

Проект «Дитячий світ» представляє собою установку дитячого майданчика в центральній частині Хортицького району, територіально розташовану поблизу двох дитячих садків, школи і дитячої поліклініки. Суспільна значимість проекту полягає в тому, що проект сприяє физичному і психоемоційному розвитку дитини.


Опис проекту

Проект «Дитячий світ» представляє собою установку дитячого майданчика в центральній частині Хортицького району, територіально розташовану поблизу двох дитячих садків, школи і дитячої поліклініки. Суспільна значимість проекту полягає в тому, що проект сприяє физичному і психоемоційному розвитку дитини. Крім задоволення потреби дитини в фізичної активності, на дитячому майданчику формуються навички комунікативного спілкування. Дитина вчиться взаємодії з дітьми свого віку і більш старшими дітьми, вчиться вирішувати конфліктні ситуації, взаємодіяти в процесі гри, розвивати терпіння і вольові якості. У комплексі установка дитячого майданчика «Дитячий світ» дає культурне виховання цілого покоління. Актуальність створення унікальних дитячих майданчиків очевидна, і чим швидше подібні проекти отримають реалізацію, тим швидше суспільство отримає позитивний ефект.


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Дитячий майданчик «Дитячий світ», територіально розташован поблизу двох дитячих садків, школи і дитячої поліклініки, чекатиме всіх дітей району в будь-який зручний для них час.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Завдання Проекту: 1.Благоустройство території для забезпечення різних напрямків розвитку дітей: рухової, ігрової, інтелектуальної, самостійної діяльності. 2. Створення психологічного комфорту у дітей. 3.Сохраненіе і зміцнення здоров'я дітей. 4. Формування потреби в щоденній рухової діяльності. Незвичайність проекту полягає в тому, що дитячий майданчик буде розділен на дві зони: дошкільнят і школярів У зв'язку з тим, що в даний момент територія дитячого майданчика пустує (покалічені гойдалки) - це сприяє груповому асоціальної поведінки деякої молоді та осіб без певного місця проживання. Тому, батьки дітей стурбовані ситуацією, що склалася, і вирішили об'єднатися для установки дитячого майданчика на прилеглій до їхніх домівок території.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
218000 300000.0 -10000.0

Файли