Зібрано голосів

Назва проекту

Благоустрій території оглядового майданчика біля закладу позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості»

ПІБ Ініціатора: КАРПЕНКО ОЛЬГА ЮРІЇВНА
Статус: Підтверджено
Проект №550
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:39

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

м. Запоріжжя, площа Запорізька, 1, біля ПНЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості"

Адреса, назва установи/закладу, будинку

69006, м. Запоріжжя, площа Запорізька, 1 Тел./факс 236-48-38, ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
E-mail: dvorec.gordiy@gmail.com
Код ЄДРПОУ34947852


Короткий опис проекту

Оглядовий майданчик біля Міського Палацу дитячої та юнацької творчості є унікальним містом у Запоріжжі з точки зору туристичної привабливості міста та обладнання якісного відпочинку мешканців Запоріжжя та гостей міста. Але його стан не відповідає меті, яку оглядовий майданчик може і повинен виконувати.
Мета завдання : благоустрій території оглядового майданчика біля ПНЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості" за адресою пл. Запорізька, буд. 1 в м. Запоріжжя, а саме комплекс робіт з заміни асфальтового покриття, ремонту парапету ( обкладання плиткою та укладанням дерев’яного верху по периметру парапету), виготовлення та установка загородження (з ціллю техніки безпеки) внизу парапету, створення умов щодо відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Опис проекту

благоустрій території оглядового майданчика біля ПНЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості" за адресою пл. Запорізька, буд. 1 в м. Запоріжжя, а саме комплекс робіт з заміни асфальтового покриття, ремонту парапету ( обкладання плиткою та укладанням дерев’яного верху по периметру парапету), виготовлення та установка загородження (з ціллю техніки безпеки) внизу парапету, створення умов щодо відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Будівельні роботи проекту входять до складу п.9 ПЕРЕЛІКУ будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт
не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

У разі реалізації проекту будут створені умови для відпочинку та якісного дозвілля не тільки вихованців МПДЮТ, їх батьків, а й усіх мешканців міста, а також гостей нашого міста. Це сприятиме створенню умов для розвитку туристичної привабливості міста Запоріжжя

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Оглядовий майданчик біля Міського Палацу дитячої та юнацької творчості є унікальним містом у Запоріжжі з точки зору туристичної привабливості міста та обладнання якісного відпочинку мешканців Запоріжжя та гостей міста. Але його стан не відповідає меті, яку оглядовий майданчик може і повинен виконувати. Цілями проекту є:
1. Залучити нових учасників в міські ініціативи розвитку туристичної привабливості міста Запоріжжя, культурної та творчої направленості з числа юнацтва та молоді шляхом проведення конкурсів, фестивалів та міських свят на території МПДЮТ.
2. Створити умови для якісного відпочинку мешканців міста Запоріжжя та гостей міста.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Заміна асфальтового покриття 728455.68 0.0
Лавки (дерев’яний верх по парапету) 75370.3 0.0
Загородження 35922.24 0.0
Обкладання плиткою парапету 133659.0 0.0
Вивіз сміття 26592.78 0.0

Файли

Галерея зображень

  • Thumb d690d7c8fd24b2d1916606403f99482b

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: