Зібрано голосів

Назва проекту

«Баскетбольний майданчик ЗБЛ «Перспектива» (будівництво баскетбольної площадки 28×15м на території навчального закладу Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»)

ПІБ Ініціатора: КУШНІР ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Статус: Підтверджено
Проект №251
Дата початку збору голосів: 24.08.2017 13:56

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

м.Запоріжжя, Шевченківський район

Адреса, назва установи/закладу, будинку

м. Запоріжжя, вул.Фелікса Мовчановського, 2а, Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради Запорізької області

Короткий опис проекту

Цей проект відповідає стратегії розвитку спортивної інфраструктури м.Запоріжжя у межах реалізації міської програми щодо пропаганди та забезпечення здорового способу життя у активній громаді шляхом широкого залучення мешканців міста до участі у спортивних та оздоровчих заходах. Проектом передбачається будівництво баскетбольної площадки 28×15м для гри в баскетбол у Шевченківському районі (на території навчального закладу Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»; мікрорайон приватного сектору: починаючи з вул.Уральські казарми до вул.Чарівної, Героїв 55-ої бригади), що дасть можливість його мешканцям проводити вільний час, займаючись баскетболом, та вести здоровий спосіб життя.

Опис проекту

Популяризація та розвиток баскетболу, виховання нового покоління молоді для роботи у сфері баскетболу – є вкрай необхідним заходом для підтримання належного рівня розвитку цього виду спорту, як у нашому місті, так і в нашому регіоні. Тому метою проекту є створення сприятливих умов для вільного доступу мешканців мікрорайону приватного сектору (починаючи з вул.Уральські казарми до вул.Чарівної, Героїв 55-ої бригади) до спортивних занять баскетболом та їх залучення до здорового способу життя. У Шевченківському районі проживають діти віком від 6 до 18 років – 11тис.913чоловік. Чверть дітей від зазначеної кількості мешкає саме у приватному секторі, який розташований навколо багатопрофільного ліцею «Перспектива». У зв’язку з віддаленістю приватного сектору від багатоповерхівок мікрорайону місцева молодь та діти не мають можливості та доступу для занять спортом, оскільки в мікрорайоні не має спортивної площадки. Саме тому проектом передбачається будівництво баскетбольної площадки розміром 28×15м з асфальтною основою дрібнозернистою. Для цього потрібно:
1. провести будівничо-монтажні роботи;
2. привезти баскетбольні щити;
3. зробити розмітки ігрового поля.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Займатися баскетболом зможуть мешканці мікрорайону: діти, молодь, дорослі, більша частина яких – випускники ліцею, батьківська громадськість ліцею, ліцеїсти. Починаючи з 9.00 год. впродовж року (особливо у вихідні дні, під час канікул, влітку), враховуючи погодні умови буде функціонувати площадка. Плати за користування не буде, а добровільні внески можливі для закупівлі баскетбольних м’ячів.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари


В результаті реалізації проекту мешканці мікрорайону (починаючи з вул.Уральські казарми до вул.Чарівної, Героїв 55-ої бригади), а саме: діти, молодь та дорослі матимуть змогу вільно користуватись баскетбольним майданчиком, займатись спортом, вести здоровий спосіб життя. Також наявність баскетбольного майданчику дасть можливість проводити різноманітні спортивні заходи - міні турніри з баскетболу, фізкультурно-спортивні свята, де зможуть проявити свої здібності, навики, вміння різновікові представники громади, а також групування активних мешканців у команди. Розкриття у дітей, молоді старшим поколінням потенціалу у вмінні вести гру у баскетбол для подальшого поповнення рядів спортсменів у нашому регіоні.
Баскетбольний майданчик сприятиме об’єднанню та порозумінню представників різних вікових і соціальних верств населення та формуватиме навички здорового образу життя. Організація місця активного дозвілля мешканців цих районів залучить мешканців до спортивних заходів, свят і змагань, що проводитимуться на майданчику. «Спортзал просто неба» буде популяризувати спорт та здоровий спосіб життя, покращить психоемоційний стан населення та як результат – зменшить агресивність та рівень злочинності.
Встановлення цього майданчику дасть можливість безкоштовно займатися спортом абсолютно всім жителям району. На глобальному рівні це сприятиме популяризації спорту та здорового способу життя, покращенню психоемоційного стану населення та як результат – зменшенню агресивності та рівня злочинності.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Проектні роботи 7000.0 0.0
Будівничо-монтажні роботи та Транспортні послуги 40000.0 0.0
Асфальтна основа дрібнозерниста (кількість 420,00 м.кв.) 204750.0 0.0
Баскетбольний щит 1800×1050 з оргскла на потрійній опорі (2шт.) 42550.0 0.0
Розмітка ігрового поля (матеріали та виконання робіт) 3000.0 0.0

Файли