Зібрано голосів

Назва проекту

Багатофункціональний ландшафтний сквер

ПІБ Ініціатора: ПАНАСЕНКО ПАВЛО ГАВРИЛОВИЧ
Статус: Підтверджено
Проект №589
Дата початку збору голосів: 23.08.2018 10:51

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

Александрівський район міста Запоріжжя

Адреса, назва установи/закладу, будинку

СКВЕР біля будівлі кафе "Парк Авеню" по пр. Соборному 87-А


Короткий опис проекту

Проект передбачає створення дизайн-проекту та реалізацію багатофункціонального ландшафтного скверу, який розташований навпроти обласної бібліотеки. Проект націлений на докорінну зміну скверу та створення оригінального ландшафтного дизайну.


Опис проекту

Проект передбачає створення дизайн-проекту та реалізацію трьох зон для відповідних соціальних категорій відвідувачів парку майже без зменшення площі газонів: 1. Дитячій майданчик; 2. Спортивний майданчик; 3. Молодіжна зона Крім того, проект передбачає влаштування оригінальних ландшафтних елементів вертикального озеленення: 1. Влаштування по центральній алеї арочних МАФів із запашних роз і лавок для відвідувачів. Аромат роз має тонізуючі, антисептичні, та заспокоюючі властивості. Квітіння роз здійснюється впродовж всього літнього періоду; 2. Влаштування пірамідальних роз з самшитом та лавками; 3. Влаштування вертикального озеленення вздовж пр. Соборного та вул. Шкільної із роз що плетуться по художньо виконаному каркасу. Можливо виконання робіт зміни покриття центральної алеї, підняття рівня бордюру та ґрунту вздовж вул. Шкільної, Можливо залучення спів фінансування


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

У результаті реалізації проекту, ландшафтний сквер буде доступний для більшості соціальних категорій, доступ буде необмежений та безкоштовний. Сквер буде доступний як мешканцям прилеглих будинків, так и будь-яким іншим відвідувачам. Результат проекту буде переданий на баланс міста та утримуватися за рахунок міського бюджету.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Реалізація проекту докорінно змінить стан занедбаного скверу, який не бачив змін з часів незалежності. Дуже привабливе місто розташування для відвідувачів ТЦ «Аврора», обласної бібліотеки та чисельних мешканців прилеглих будинків. Біля скверу знаходяться студентські гуртожитки, тому, молодь це одна з найчисельніших категорій, яка потребує безкоштовного громадського простору. Дуже велика потреба у відповідному громадському просторі існує для матусь з маленькими дітями. Будь хто зможе відвідати сквер та відпочити безпосередньо на лавках під розовою аркою, особливо, люди похилого віку. Ландшафний дизайн буде приваблювати як мешканців, так і гостей міста, створювати додаткову туристичну привабливість. Поєднання арома терапії, гарного ландшафту, великої кількості лавок для відвідувачів, зон для малечі з матусями та молоді зробить д цей сквер уже привабливим!


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Рослини 260000.0 0.0
Дитячий майданчик 100000.0 0.0
Спортивний майданчик 100000.0 0.0
Малі архітектурні форми 300000.0 0.0
Будівельні роботи 200000.0 0.0

Галерея зображень

  • Thumb 2e5abde3768b9841b2595116a857d298

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: