Проекти

Номер проекту

Шкільне подвір’я – територія радості.

Проблема, на вирішення якої спрямовано проект — це покращення інфраструктури нашого міста. Шкільний двір — це місце через яке діти кожного дня ідуть до школи, місце проведення заходів, відпочинку та прогулянок. Ми пропонуємо змінити старе пошкоджене асфальтове покриття перед школою замінити на тротуарну плитку .

Комфортний шлях до Надії

завершення реконструкції пішохідних доріжок, що передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Театр для усіх

розбудова театральної сцени із місцями для глядачів на вуличному майданчику.

Облаштування дитячого ігрового майданчика "Граємо разом!"

Облаштування дитячого ігрового майданчика "Граємо разом!"

Наша повага ветеранам війни та учасникам АТО

У 2018 році в КУ "ЦКЛ №4 Заводського району" відбувається ремонт 4-х палат для ветеранів війни та учасників АТО.Для створення більш комфортних умов перебування даній категорії пацієнтів, палати необхідно оснастити меблями та побутовою технікою.

Павільйон на території ЗЗСО № 15 для спілкування та дозвілля

Встановити на території ЗЗСО № 15 павільйон для спілкування та дозвілля, який буде використовуватися мешканцями прилеглих будинків для проведення зборів ОСББ, заходів суспільного значення.

ПОДВІР’Я СПІЛЬНИХ МРІЙ

Проект спрямований на облаштування території навколо гімназії (встановлення огорожі, викладення бруківки, вимощення фундаменту будівлі, встановлення лавочок для відпочинку, озеленення території).

"Розумний" ігровий майданчик для навчання і відпочинку маленьких мешканців Олександрівського району

Обладнання території ігрового майданчика травмобезпечним екологічним гумовим покриттям, на якому будуть розміщені різноманітні ігри для пізнавального відпочинку маленьких мешканців Олександрівського району

Безпечне подвір'я - здорова дитина, щаслива родина - моя Україна!

Реалізація проекту передбачає: демонтаж зношеного та укладання пішохідної зони новим асфальтовим покриттям; встановлення бетонних бортових каменів; заміна люків каналізаційних колодязів для безпечного щоденного пересування 320-ти вихованцям та їх батькам, проведення дитячих масових заходів за участю здобувачів дошкільної освіти і мішканців мікрорайону.

Маленькими кроками до великого футболу (футбольне поле на вул. Дудикіна, 16, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 73 Запорізької міської ради Запорізької області)

реконструкції,будівництво та облаштування сучасного поля для міні-футболу на території Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73 Запорізької міської ради Запорізької області