People Signed Total

Project Title

Шкільне подвір’я – територія радості.

Author's full name: РОМАНОВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
Status: Approved
Project №491
Opened for signing on: 23.08.2018 10:19

Project type

Capital

The project is to be implemented within the municipality of

місто Запоріжжя Шевченківський район

Address, Company / Unit Name, Building

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Запорізької міської ради Запорізької області, вулиця Волзька, буд.30.

Brief project description

Проблема, на вирішення якої спрямовано проект — це покращення інфраструктури нашого міста. Шкільний двір — це місце через яке діти кожного дня ідуть до школи, місце проведення заходів, відпочинку та прогулянок. Ми пропонуємо змінити старе пошкоджене асфальтове покриття перед школою замінити на тротуарну плитку .

Project description

Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте шкільне подвір’я виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих.Основна мета реалізації проекту полягає в оновленні шкільного подвір'я тротуарною плиткою.

Project serviceability for municipality people upon implementation

Проект буде реалізовуватись на території Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 яка знаходиться в Шевченківському районі. Першими, хто буде користуватися результатами реалізації даного проекту, це батьківська громадськість, учні та працівники школи. Жителі Шевченківського району та міста зможуть насолоджуватися красою пришкільної території, культурно відпочивати на цій території. Благоустрій шкільної території не лише забезпечує сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять, ігор та дозвілля, а й створює привабливий, з естетичної точки зору, вигляд шкільного подвір’я.

Project justifications and project beneficiaries

Проект пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми інфраструктури міста Запоріжжя. Основна мета реалізації проекту полягає в оновленні шкільного подвір'я тротуарною плиткою. Шкільне подвір'я має старе, частково зіпсоване асфальтове покриття, яке потребує заміни на тротуарну плитку. Тротуарна плитка - це сучасний, екологічно-чистий матеріал, який гармонійно впишеться в дизайн оточуючої території та не загрожуватиме здоров'ю школярів. Реалізація саме цього проекту позитивно вплине на якість проведення шкільних заходів, на яких присутні школярі, батьки, працівники школи, а також місцева громадськість.

Project estimated cost

Project components Estimated cost (funds requested from the government budget) Estimated cost (private funds)
1.Плити тротуарні «Кирпичик» 102066.0 0.0
2.Поребрики БР 8960.0 0.0
3.Камені бетонні бортові 8614.0 0.0
4.Оплата роботи та всіх послуг 180353.0 0.0
Всього: 299993.0 0.0

SHARE THE BUDGET PROJECT: