People Signed Total

Project Title

Комфортний шлях до Надії

Author's full name: Кіченко Ірина Володимирівна
Status: Approved
Project №504
Opened for signing on: 23.08.2018 10:28

Project type

Capital

The project is to be implemented within the municipality of

місто Запоріжжя, Шевченківський район

Address, Company / Unit Name, Building

69014, м. Запоріжжя вул.. Карпенка-Карого буд. 27 А, дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) «Надія» Запорізької міської ради Запорізької області

Brief project description

завершення реконструкції пішохідних доріжок, що передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Project description

Орієнтовна загальна вартість проекту – 300 000 грн.
Реалізацією проекту передбачено остаточну реконструкцію пішохідних тротуарних шляхів спрямованих до консультативного центру практичної психологічної підтримки дитинства «Шанс», організованого на базі ЦРД «Надія», який обслуговує мешканців Шевченківського району, серед яких є діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю.
Реалізація проекту передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки.

Project serviceability for municipality people upon implementation

Даний проект має підтримку понад 200 осіб та не суперечить діючому законодавству. Передбачений плановий строк реалізації проекту не перевищує 12 місяців. Проект в означений термін може бути завершеним та його результат – придатним для використання.
Реалізований проект забезпечить безпечний шлях до консультативного центру практичної психологічної підтримки дитинства "Шанс" на базі ЦРД "Надія" в який звертаються відвідувачі зі всього Шевченківського району, це батьки, або особи які їх замінюють, з дітьми віком від 2 місяців до 6(7) років для надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги та проведення корекційних і розвивальних занять з дітьми раннього віку та з малюками, які мають вади розвитку. Серед відвідувачів є діти учасників АТО та діти вимушених внутрішніх переселенців. Реконструйовані пішохідні доріжки забезпечать безперешкодний та безпечний доступ громадян мікрорайону для надання соціально-психологічної допомоги за запитом.

Project justifications and project beneficiaries

тротуарні пішохідні доріжки були понівечені під час буревіїв впалими деревами та при спилу аварійних дерев, тож реконструкція доріжок забезпечить безпечний шлях для відвідувачів консультативного центру, знизить ризики травмування, адже за психологічними послугами звертаються батьки з дітьми із всього Шевченківського району та навіть міста. Кожного дня на розвивальні заняття з дітьми раннього віку приходять понад 60 родин. Майже всі привозять дітей у візочках. У зв’язку з тим, що асфальтове покриття дуже пошкоджено, пересування візочків ускладнено наявністю великої кількості ям. Реалізація проекту дозволить покращити умови для пересування дітей у візочках та на велосипедиках, зменшити ризик травмування при пересуванні шляхами дітей з інвалідністю.
Відремонтовані шляхи не потребуватимуть щорічних затрат на утримання та поточний ямковий ремонт.

Project estimated cost

Project components Estimated cost (funds requested from the government budget) Estimated cost (private funds)
Цемент, пісок, транспортні витрати 35500.0 0.0
Робота по кладці плитки та бордюру 117500.0 0.0
Бордюр 10000.0 0.0
Плитка тротуарна кольорова 127000.0 0.0
Підготовчі роботи (демонтаж старого покриття) 10000.0 0.0

Files

Image Gallery

  • Thumb cef3c64dbe5a1539361595b35217d68f
  • Thumb 85cfa931e8efb79c6a93a1caa01b73a0
  • Thumb 10bbfca85399163adced7750c4c395df

SHARE THE BUDGET PROJECT: