People Signed Total

Project Title

«Гумове покриття для баскетбольного майданчика ЗБЛ «Перспектива» (укриття баскетбольної площадки 28×15м на території навчального закладу Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»).

Author's full name: КУШНІР ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Status: Approved
Project №547
Opened for signing on: 23.08.2018 10:36

Project type

Current

The project is to be implemented within the municipality of

м. Запоріжжя, Шевченківський район

Address, Company / Unit Name, Building

м. Запоріжжя, вул.Фелікса Мовчановського, 2а, Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради Запорізької області, кадастровий номер земельної ділянки верхнього корпусу: 535059323101.


Brief project description

Даний проект направлений на реалізацію міських заходів щодо дотримання безпеки життєдіяльності під час проведення спортивних та оздоровчих заходів серед учнів навчальних закладів, мешканців територіальних громад. Проектом передбачається забезпечення баскетбольного майданчика ліцею 28×15м гумовим покриттям для безпечного комфортного проведення різних спортивних заходів з баскетболу у Шевченківському районі (мікрорайон приватного сектору, починаючи з вул.Уральські казарми до вул.Чарівної, Героїв 55-ої бригади),що дає можливість мешканцям територіальної громади вести здоровий спосіб життя.

Project description

Популяризація та розвиток баскетболу, виховання нового покоління молоді для роботи у сфері баскетболу – є вкрай необхідним заходом для підтримання належного рівня розвитку цього виду спорту, як у нашому місті, так і в нашому регіоні. Тому метою проекту є створення безпечних сприятливих умов для вільного доступу мешканців мікрорайону приватного сектору до спортивних занять баскетболом на свіжому повітрі та їх залучення до здорового способу життя. У Шевченківському районі значна кількість дітей мешкає у приватному секторі, який розташований навколо багатопрофільного ліцею «Перспектива». У зв’язку з віддаленістю приватного сектору від багатоповерхівок мікрорайону місцева молодь та діти не мають можливості та доступу для занять спортом, оскільки в зазначеному мікрорайоні немає спортивного майданчика. Саме тому проектом передбачається реконструкцію баскетбольного майданчика розміром 28×15м з асфальтною основою дрібнозернистою на гумове покриття.
Для цього потрібно:
1. підготувати основу для майбутнього покриття;
2. придбати та привезти гумове покриття;
3. покласти та зробити розмітки на гумовому покритті;
4. ввести баскетбольний майданчик в експлуатацію.

Project serviceability for municipality people upon implementation

Безпечно займатися баскетболом на свіжому повітрі зможуть мешканці територіальної громади, батьківська громадськість ліцею, ліцеїсти. Починаючи з 9.00 год. впродовж року (особливо у вихідні дні, під час канікул, влітку), враховуючи погодні умови буде функціонувати баскетбольний майданчик. Плати за користування не буде, а добровільні внески можливі для закупівлі баскетбольних м’ячів.

Project justifications and project beneficiaries

Основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання:
Стан баскетбольного майданчика на території ліцею не дає можливості безпечно займатися спортом у комфортних умовах – покриття травмонебезпечне (асфальтна основа дрібнозерниста). Внаслідок цього діти та молодь змушені або відмовитись від заняття баскетболом, або користуватись майданчиком у віддаленому мікрорайоні. Приватний сектор розташований на далеку відстань від багатоповерхівок мікрорайону, тому дістатися до сусіднього спортивного майданчика край небезпечно.
В основі реалізації проекту є використання гумового матеріалу для покриття майданчику, властивості якого дозволяють уникнути травм при падінні і пом’якшити удар, забезпечують комфорт при бігу та ходьбі. Це особливо важливо під час занять та спортивних заходів з баскетболу, дотримуючись правил безпеки життєдіяльності.
Мета проекту: створення безпечних комфортних умов для заняття баскетболом дітьми та мешканцями територіальної громади внаслідок гумового покриття баскетбольного майданчика ліцею «Перспектива».
Очікувані результати:
- забезпечення заходів з безпеки життєдіяльності, попередження травматизму;
- створення комфортних умов для занять з баскетболу, навчання, виховання, відпочинку дітей;
- організація дозвілля мешканців територіальної громади;
- попередження шкідливих звичок та популяризація здорового способу життя серед мешканців мікрорайону.

Project estimated cost

Project components Estimated cost (funds requested from the government budget) Estimated cost (private funds)
Улаштування покриттів безшовних епоксидно-каучукових товщиною 5 мм (100м2 29947.0 0.0
Поліуретанова ґрунтовка, гумова крихта 70103.0 0.0
Поліуретанове зв’язуючи (клей) для гумової крихти кольорове та звичайне, ксилол 357662.0 0.0
Нанесення розмітки, поліуретанова розміточна фарба 7040.0 0.0
Проектні роботи 4300.0 0.0

SHARE THE BUDGET PROJECT: