People Signed Total

Project Title

Благоустрій території оглядового майданчика біля закладу позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості»

Author's full name: КАРПЕНКО ОЛЬГА ЮРІЇВНА
Status: Approved
Project №550
Opened for signing on: 23.08.2018 10:39

Project type

Capital

The project is to be implemented within the municipality of

м. Запоріжжя, площа Запорізька, 1, біля ПНЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості"

Address, Company / Unit Name, Building

69006, м. Запоріжжя, площа Запорізька, 1 Тел./факс 236-48-38, ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
E-mail: dvorec.gordiy@gmail.com
Код ЄДРПОУ34947852


Brief project description

Оглядовий майданчик біля Міського Палацу дитячої та юнацької творчості є унікальним містом у Запоріжжі з точки зору туристичної привабливості міста та обладнання якісного відпочинку мешканців Запоріжжя та гостей міста. Але його стан не відповідає меті, яку оглядовий майданчик може і повинен виконувати.
Мета завдання : благоустрій території оглядового майданчика біля ПНЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості" за адресою пл. Запорізька, буд. 1 в м. Запоріжжя, а саме комплекс робіт з заміни асфальтового покриття, ремонту парапету ( обкладання плиткою та укладанням дерев’яного верху по периметру парапету), виготовлення та установка загородження (з ціллю техніки безпеки) внизу парапету, створення умов щодо відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Project description

благоустрій території оглядового майданчика біля ПНЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості" за адресою пл. Запорізька, буд. 1 в м. Запоріжжя, а саме комплекс робіт з заміни асфальтового покриття, ремонту парапету ( обкладання плиткою та укладанням дерев’яного верху по периметру парапету), виготовлення та установка загородження (з ціллю техніки безпеки) внизу парапету, створення умов щодо відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Будівельні роботи проекту входять до складу п.9 ПЕРЕЛІКУ будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт
не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406.

Project serviceability for municipality people upon implementation

У разі реалізації проекту будут створені умови для відпочинку та якісного дозвілля не тільки вихованців МПДЮТ, їх батьків, а й усіх мешканців міста, а також гостей нашого міста. Це сприятиме створенню умов для розвитку туристичної привабливості міста Запоріжжя

Project justifications and project beneficiaries

Оглядовий майданчик біля Міського Палацу дитячої та юнацької творчості є унікальним містом у Запоріжжі з точки зору туристичної привабливості міста та обладнання якісного відпочинку мешканців Запоріжжя та гостей міста. Але його стан не відповідає меті, яку оглядовий майданчик може і повинен виконувати. Цілями проекту є:
1. Залучити нових учасників в міські ініціативи розвитку туристичної привабливості міста Запоріжжя, культурної та творчої направленості з числа юнацтва та молоді шляхом проведення конкурсів, фестивалів та міських свят на території МПДЮТ.
2. Створити умови для якісного відпочинку мешканців міста Запоріжжя та гостей міста.

Project estimated cost

Project components Estimated cost (funds requested from the government budget) Estimated cost (private funds)
Заміна асфальтового покриття 728455.68 0.0
Лавки (дерев’яний верх по парапету) 75370.3 0.0
Загородження 35922.24 0.0
Обкладання плиткою парапету 133659.0 0.0
Вивіз сміття 26592.78 0.0

Files

Image Gallery

  • Thumb d690d7c8fd24b2d1916606403f99482b

SHARE THE BUDGET PROJECT: